Ofis Çözümleri

Şirketler, işletme ve yönetim maliyetlerini düşürmek gibi zor sorunlarla karşı karşıya kalırken, aynı zamanda bilgileri verimli bir şekilde toplama, paylaşma ve arşivleme gibi yoğun işlemlerle karşı karşıya kalmaktadır.

Lider bir servis sağlayıcı olan Konica Minolta,şirketinizin iş akışını dönüştürmesine yardımcı olan, yüksek kaliteli, kurumsal düzeyde IT çözümleri sunar. Profesyonel portföyümüz, iş süreci optimizasyonu ve doküman yönetimi hizmetlerinden çok fonksiyonlu cihazlara kadar uzanmaktadır.

Ticari ve Endüstriyel Baskı

Ticari ve kurumsal şirket içi baskı, profesyonel baskı hizmetleri ve endüstriyel inkjet, özellikle küçük ve değişken veri baskısı yapabilen dijital baskı sistemleri söz konusu olduğunda uzun bir yol kat etti.

Konica Minolta en son baskı çözümlerini sunar, İşinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için baskı sistemlerimizden ve hizmetlerimizden birini seçebilirsiniz.

Profesyonel inkjete gelirsek, inkjet baskı kafaları, inkjet tekstil yazıcıları ve etiket baskısı için inkjet baskı üniteleri gibi çok çeşitli endüstriyel inkjet ürünler sunuyoruz.

Mimaki Engineering

Mimaki mühendislik firması, 1975 yılında Japonya’da kuruldu. Şirket, o günden beri sürekli olarak artan itibarı ve etkisiyle küresel bir firma haline geldi. Geniş formatlı mürekkep püskürtmeli baskı makineleri ve yüksek hassasiyetli kesim plotter’ları alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan şirketimiz, şu anda Asya, Pasifik, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da büyük üretim üsleri işletmektedir.

Mimaki Europe B.V

2004 yılında Amsterdam’da kurulan ve şirketin EMEA bölgesine açılan kapısı olan Mimaki Europe B.V., satış, pazarlama, lojistik, yönetim ve yüksek eğitimli alan hizmeti teknisyenlerinin yanı sıra güçlü bir distribütör ve bayi ağından da sorumludur.

Tamamı Mimaki Engineering Co. Ltd.’ye ait olan Mimaki Europe, Hollanda’daki Avrupa Genel Merkezi ve EMEA bölgesindeki 7 diğer lokasyonu ile daima birinci sınıf bir hizmet ve destek sağlamayı prensip edinmiştir. Müşterilerimizin koşul ve gereksinimlerini en ince ayrıntısına kadar analiz ederek onlara işlerini büyütmeleri için mümkün olan en iyi konfigürasyonları öneririz.

Mimaki olarak ilkemiz, sektörün yeni standartlarını belirleyen teknolojiler geliştirmek ve müşterimizin hayal gücünü nefes kesen gerçek uygulamalara dönüştüren makine ve ürünler üretmektir.

Gelin, birlikte yaratalım. Let’s create…together.