Enriko Aliberti Büro Araçları Tic. ve San. A.Ş. müşterilerinin kurumsal iş akışlarını ve üretim süreçlerini gelişen teknolojiye paralel olarak dönüştürmelerine yardımcı olmak ve temsil ettiği Konica Minolta, Mimaki gibi yüksek kalitede markalar ile işletme ve yönetim maliyetlerini düşürmeye destek olmak amacıyla 1992 yılından İzmir’de kurulmuştur.

Bugün dünyanın önde gelen fotokopi makinesi, yazıcı, dijital baskı makinesi üreticisi ve bilişim teknolojileri (IT) çözüm sağlayıcılarından biri olan Konica Minolta markasının Ege Bölgesi Genel Dağıtıcısı olarak İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Afyon, Denizli ve Muğla illerinde gerek donanım gerekse yazılım çözümleriyle müşterilerine profesyonel destekler sağlayan bir IT çözüm ortağıdır.

Konica Minolta orijinal toner, orijinal drum vb. gibi malzemelerin tedarik edilmesi konusunda aklınıza gelebilecek en güvenilir adreslerden biri olmakla beraber, kopya/baskı başı çekim ve fotokopi makinesi kiralama hizmetleri gibi standart alışverişe alternatif çözümler sunarak yoğun iş ortamında profesyonel yöneticilere ve firmalara önemli faydalar sağlamaktadır.

Firmamız ayrıca, yine bir Japon markası olan ve geniş format inkjet (mürekkep püskürtmeli) baskı makinelerinin dünyada en önemli üreticilerinden biri olan Mimaki markasının Ege Bölgesi bayiliğini yapmaktadır. Ülkemizde bu markanın Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Baskı ürün gruplarının her üçünde birden satış ve servis hizmetleri verebilen tek bayisi olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek için çalışmaktayız.

Bir Bakışta Ürünlerimiz

Makineler

Konica Minolta Fotokopi Makineleri, Konica Minolta Lazer Yazıcılar, Konica Minolta Etiket Yazıcıları, MGI UV Lak Makinesi, Mimaki Eco Solvent Bas Kes Yazıcılar, Mimaki UV Yazıcılar, Mimaki Tekstil Yazıcıları, Mimaki Süblimasyon Yazıcıları, Mimaki Plotter Kesici, Summa Plotter Kesici, Vansda Laminasyon Selefon Makinesi, HSM Kağıt İmha Makinesi

Sarf Malzemeleri

Konica Minolta Orijinal Toner, Mimaki UV Mürekkep, Mimaki Solvent Mürekkep, Mimaki Süblimasyon Mürekkep, Mimaki Pigment Mürekkep, Mimaki Reaktif Mürekkep, Plotter Kesici Bıçakları, Plotter Kesici Halıları